Od 11 lat dbamy o doskonały wygląd i samopoczucie Klientów.

Naszym głównym celem płynącym z dziedziny kosmetologii jest opóźnianie oznak starzenia, a przez to podtrzymywanie pozytywnej energii życiowej oraz dobrego samopoczucia. Wykorzystujemy wiedzę z zakresu dermatologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, zdrowego trybu życia.

Dla wszystkich, którzy cieszą się nienagannym wyglądem i zdrowiem mamy ofertę wyjątkowych zabiegów upiększających i relaksacyjnych.
Jako jedyni w mieście Łodzi stosujemy 100% naturalne kosmetyki marki Alqvimia, które powstają na bazie składników pozyskanych mechanicznie wyłącznie z dziko rosnących roślin w dziewiczych zakątkach świata. Ich niezwykłe właściwości doskonale redukują bądź likwidują defekty natury kosmetycznej.

Diagnozujemy i pomagamy w leczeniu stanów chorobowych skóry takich jak: łuszczenie, suchość, łojotoki, grzybice, alergie.
Oferujemy także sprawdzone, skuteczne metody korekcji wrastających paznokci. Zajmujemy się prewencja i profilaktyka przeciwko nawrotom w/w dolegliwości.

Pozwól nam zadbać o Twój piękny, etyczny wygląd i doskonałe samopoczucie. Zadzwoń - umów się na spotkanie lub po prostu odwiedź nas.
Listę naszych zabiegów poznasz przeglądając aktualny cennik.Serdecznie zapraszam:
Marzena Neuman

Właściciel

linia podziału

Nasze aktualne promocje

Spraw prezent sobie lub bliskiej osobie! Urodzinowy rabat -20% na wszystkie zabiegi kosmetyczne. Odwiedzasz nasz gabinet kosmetyczny regularnie? Otrzymujesz masaż gratis!