Poznaj 100% naturalne kosmetyki na bazie aromaterapii

Powstają są bez udziału pochodnych ropy naftowej, sztucznych substancji zapachowych, barwników, udziału filtrów chemicznych, testów przeprowadzanych na zwierzętach.

Alchemia Urody Alqvimia to odpowiedź na odwieczne poszukiwanie urody, zdrowia i wspaniałego samopoczucia. Pochodzenie produktów kosmetycznych Alqvimia odzwierciedla ekskluzywny charakter produktów. Powstają one na bazie składników pochodzących od dziko rosnących roślin w odległych zakątkach świata.

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz, zaskakują rezultatami najbardziej wymagających klientów. Dzieje się tak ponieważ umiejętnie dobieramy i łączymy pojedyncze składniki kosmetyczne, tworząc w ten sposób indywidualne receptury. Kosmetyk wykonywany tuż przed samym zabiegiem, często w obecności klienta, jest jak świeżo zerwany owoc.

Ujędrnianie, odchudzanie, działanie antycellulitowe, modelowanie sylwetki, redukcja rozstępów, oznak zmęczenia, stresu - to wybrane efekty jakie udaje się nam osiągnąć dzięki wyjątkowym właściwościom naturalnych składników.

Maseczki do twarzy, peelingi, olejki, serum do każdego rodzaju cery - zapewniają skuteczne działanie odmładzające, regenerujące, inne, w zależności od potrzeb.

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego, gdzie wprowadzimy Cię w świat nowoczesnej 100% naturalnej kosmetyki.

linia podziału

Nasze aktualne promocje

Spraw prezent sobie lub bliskiej osobie! Urodzinowy rabat -20% na wszystkie zabiegi kosmetyczne. Odwiedzasz nasz gabinet kosmetyczny regularnie? Otrzymujesz masaż gratis!